poniedziałek, 1 marca 2021

Marzec:))

 Witam serdecznie:)

Kartka z kalendarza:) Marzec i najpiękniejsze oczy na świecie:)))


Wiosnę już czuć w powietrzu:) u  nas jeszcze trochę śniegu zalega w zacienionych miejscach,ale wszystko idzie w dobrym kierunku i już za chwilę będzie można działać w ogródku:)Na razie  szykuję się do pierwszych zasiewów pomidorki,papryka ,cebulka i pewnie jakieś kwiaty.Te roślinki świetnie radzą sobie na parapecie więc robię sama sadzonki.

A jak sytuacja u Was?wiosna czy jeszcze leży śnieg? Robicie sadzonki sami na działkę,balkon?

Pozdrawiam serdecznie i miłego dnia,tygodnia życzę:)))

6 komentarzy:

 1. Nie robię sadzonek, ale gdy tylko mogę kupuję kwiaty. Mam już frezje i amarylis, jutro posadze dalie. Bardzo czekam na wiosnę.
  Pozdrawiam Cię serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna dziecinka :-).Ja robię sadzonki tylko lobelii i sanwitalii.Potem sadzę do donic , skrzynek i do ogrodu. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Robimy sadzonki - to znaczy mąż robi. A i u nas już wiosnę czuć w powietrzu i ziemia pachnie ciepłem i wilgocią. Jest coraz piękniej ! Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Już zielono u mnie na parapetach. Po 15 marca reszta kwiatków i pomidorki. Teraz taki czas podglądania kwiatów, zwłaszcza tych cebulowych kwitnących na wiosnę... Wyczekujemy, planujemy... I korzystamy z tej pieekne słonecznej pogody ile wlezie. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń