piątek, 30 listopada 2012

Tak na szybko:)

Witam Wszystkich zaglądających :)
Dzisiaj krótko,brak czasu ,ciasteczka w piekarniku,ale muszę pochwalić się nowymi stworami,które powstały w tym tygodniu.
Słabo mi idzie to szykowanie dekoracji na święta,a to M chory (opieka nad M podczas grypy-masakra chore dzieci tak nie absorbują),a to znowu coś wypadło,ale w końcu są-skrzatka i pomocnik mikołaja:)
Pozdrawiam Wszystkich i dziękuję za komentarze!wtorek, 20 listopada 2012

Już jestem :)

Długo mnie nie było, co nie oznacza, że nie jestem na bieżąco, co się u Was dzieje. Starałam się odwiedzać Wasze blogi chociaż nie zawsze zostawiłam ślad po sobie. Większość już zaczęła przygotowania  do świąt i tworzy śliczne anioły, bombki, inne cuda u mnie tez pomału zaczyna sie dziać ale o tym wkrótce.
Witam serdecznie trzy nowe dyszyczki, które dołączyły do moich obserwatorów- dziękuje dziewczyny za szansę jaką mi dajecie, chociaż mało mnie u siebie:) A teraz trochę się usprawiedliwię- mieszkam na wsi więc przed zimą trzeba było ogarnąć obejście, były jabłka do zerwania, sporo jeździliśmy na grzyby, żeby wykorzystać urodzaj jaki był w tym roku, więc na zycie blogowe brakowało czasu. Powstało kilka stworków, którymi chcę się podzielić, żeby nie było, że nic nie stworzyłam:) Parę tygodni temu pewnamiła i bardzo pracowita osóbka- Monika przysłała mi przepyszny dżemik z dyni w pięknym koszyczku z papierowej wikliny.
Wielkie dzięki Moniczko! Ja zrewanżowałam się Aniołkiem i serduszkiem-zawieszką.
Uszyłam też lawendową anielicę, która zdobi mój pokój.
 Baletnica, która szuka nowego domu :)Jest także anioł, który wybiera się na świąteczne zakupy i szuka towarzystwa:)


 Dużo tego, ale i tak nie napisałam o wszystkim co się działo:) Kto dobrnął do końca i nie zasnął? Dziękuje za wszystkie komentarze pod ostatnim postem. Wszystkie sprawiły mi dużo radości. Do zobaczenia wkrótce:*